جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آذر ۲۹, سه‌شنبه

جرس باطل شد!


بر همگان روشن شد که جرس در پی حفظ ولایت فقط بر سر مردم ایران است.این حدس از مدت ها پیش زده میشد اما امروز با این نوشته جرس هویت آن برای ملت مبارز و آزادی خواه ایران آشکار و مهر باطل شد روی این سایت مزدور زده شد.
لینک خبر از سایت جرس >> http://www.rahesabz.net/story/46495/

۲۴ نظر:

 1. in haramiyan jire khar velaytan koja dast mikeshan

  پاسخحذف
 2. ریقو کجای این اونی است که شما میگی؟
  این یک تحلیل است بر شکایت که می شود یا نه؟ چرا بیخود تبلیغ دروغ میکنی

  پاسخحذف
 3. بنده این تحلل را سطر به سطر خوندم چیزی ندیدم که اونو مستحق ابطال بکنه ونه علامتی که نشون بده در پی حفظ ولایته "رهبر یکی از قدرتمند‌ترین کشورهای خاورمیانه"نگفته یکی از قدرتمندترین رهبرهای کشورهای خاورمیانه.

  پاسخحذف
 4. توی این وانفسا 000 هی جفتک بنداز ریقو!

  پاسخحذف
 5. خداییش اینم نظر بود دادی اخه یکم فکر هم بد نیست ادم به خودت بیشتر شک می کنه

  پاسخحذف
 6. اولین دیکتاتور خود سایت بالاترین هست که همه نمی توانند عضو شوند این آزادی بیان هست؟ این دیکتاتوری نیست؟
  سایتی که دم از آزادی می زنه خودش زندان شده

  پاسخحذف
 7. رضا پهلوی باید مدارکش رو عمومی بگه و گرنه بدون مدرک هر کسی میتونه شکایت کنه. رضا پهلوی آدم دورویی هست مثل جدش رضاخان حالا یک روز میفهمی

  پاسخحذف
 8. باید بهت بگم زرشک- عزیز من این مقاله فقط تحلیل کرده که شرایط شکایت و به جریان افتادن یک پرونده توی این دادگاه جگونه است- حالا تو جرا آتیش گرفتی نمی دونم- مثل اینکه این تویی که مخالف آگاهی رسانی و روشن شدن افکار عمومی هستی

  پاسخحذف
 9. عنوان این متن شما غرض ورزانه و بسیار نامتناسب با محتوای مقاله مورد اشاره بود. حتی به فرض این که این مقاله صرفا "در پی حفظ ولایت" می بود، استنتاج "جرس باطل شد" به دور از منطق و عقل سلیم و مصداق جزم اندیشی و تخطئه کردن دیگرانی است که در برخی موارد مثل ما فکر نمی کنند. استدلال من در این رابطه:
  یکم این که تا سه پاراگراف مانده به آخر، نویسنده تنها یک سری "فکت" در مورد دادگاه بین‌المللی کیفری، پروسه کاری و حیطه اختیارات و محدودیت های آن ارائه کرده. سپس بر مبنای مستندات ارائه شده، طرح آقای پهلوی را مورد ارزیابی قرار داده، گیریم که یکی دو جمله قدری سخیف هم دارد.
  دوم این که گروه هایی چون جرس به نوعی در دست حکام فعلی گروگان هستند یا گروگان دارند و گهگاه انگیزه برخی مصلحت اندیشی ها جنبه های انسانی و محافظت از ظرفیت های موجود نیروهای جنبش با حفظ این رسانه است. این اندازه را ما خارج نشین ها باید درک و هضم کنیم. مدارا شرط اتحاد است و اصل بر جذب حداکثری است برای نجات کشور.

  پاسخحذف
 10. این حرفهااین مطالب برداشت میشه یا رضا پهلوی از اینطور مسائل هیچ اطلاعی نداره که ضعف بزرگیه یا اینکه میخواسته خودی نشون بده و نشان بده که هست و همه بگن که به به. خوب بود یک شکایت هم برای پدر و جدشون تنظیم می‌کرد و جنایات انها رو هم محکوم می‌کرد.

  پاسخحذف
 11. http://haghvaakhlaagh.blogspot.com

  پاسخحذف
 12. امجد:
  خیلی ها دارند برای ولایت تلاش می کنند ولی ولایت منحصراً برای سید علی خامنه ای است...

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=101:1389-10-20-19-25-58&catid=45:nazar-bozorgan

  پیش بینی هایی از حوادث سال های آینده ایران و جهان

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=103:1389-11-06-21-02-04&catid=52:zohor

  تنها دیدار امام خمینی و آیت الله سید علی قاضی و بیان اسراری از جانب ایشان

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=68:1389-06-26-12-46-27&catid=52:zohor

  حُرّ امام خمینی

  روي سينه اش خالكوبي كرده بود:

  فدايت شوم خميني

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=146&catid=54

  پاسخحذف
 13. آخه دروغ گوی بی شرم. مطلبی که بهش لینک دادی واقعا اینو میگه؟! یا اینکه ده تا دلیل و استدلال حقوقی آورده که توضیح بده چرا این پروسه عقیمه؟!؟

  یعنی حتی نقتدون هم نمیشه کرد؟‌ واقعا همین ولایت فقیه از سر شماها هم زیاده. وای به روزی که قدرت بگیرید.

  پاسخحذف
 14. مقاله جرس با یک تحلیل روش و علمی دروغ تبلیغانی و جنگ طلبانه رضا پهلوی را افشا کرد. شما جر حمله شخصی و دروغ پردازی در مورد سایت جرس و نویسنده مطلب کاری نکردید. اگه راست میگید جواب تحلیل های حقوقی این مقاله را بدهید. یک "مهر باطل" زدن به آن و پرونده سازی برای نویسنده آن بیشتر شبیه کارهای کیهان است که البته شما با آن فرقی زیادی ندارید. شرم آوره.

  پاسخحذف
 15. این نظرو میذارم اینجا که اگه کسی خواست به تیتر غلط شما نگاه کنه ولی خبر و نخونه، شاید چشش به این کامنت بیافته بفمه تیتر شما هیچ ربطی به متن مورد نظر نداره. این متن یه استدلال حقوقیه و سازوکار دادگاه بین المللی رو توضیح میده نه این بی ربطی که شما نوشتی.

  پاسخحذف
 16. ببین این حزب اللهی و الترا سبزها به چه جز و جزی افتادند !! این خامنه ایی حرم زاده محاکمه خواهد شد چه توسط دیوان بین المللی لاهه چه به دست خود مردم ایران . شما ها هم از الان برین سوراخ موش بخرین .

  پاسخحذف
 17. در خوشبینانه ترین حالت؛ کسیکه این لینک عوضی را گذاشته اونقدر تو آمریکا دستمال برای رضا پهلوی مصرف کرده که فارسی خوندن یا فهمیدن یادش رفته بوده. لینکت عوضیه. خوش به حال بالاترین که پر از سلطنت طلبها شده.

  پاسخحذف
 18. jalebe, shoma eshale talaban, az reza pahlavi mikhain doran perdaresho mahkom kone, ama az hassan khomeini ino nemikhain.hamaton akhondin.jakesha.
  eslam bayad ba seyfon bere.
  zaman shah 1000000 barabar behtar bood.
  va onhaye ro ke zendan mikard, haminha bodand ke 35 sal ast keshvar ra begoh keshidand.
  pas hagh dasht

  پاسخحذف
 19. آخه عوضی فکر کردی مردم دارن کشته میدن که پسر دیوث شاه را بازگردانن؟
  ما دموکراسی میخواهیم نه آخوند و نه شاه خاین

  پاسخحذف
 20. این اقا که فحش میده و میگه زمان شاه بهتر بود حتما از اینهایی بوده که شاه سبیلش رو چرب میکرده الان دیگه چرب نمیشه نسوزی؟ رضا پهلوی یکیه مثل پدر و جدش. حتی مسیر یک شکایت رو نمیدونه:‏D

  پاسخحذف
 21. khak bar sar ma iraniha ke karemon be dast che kon nashostehai oftade jaras hame az khode hokomate

  پاسخحذف
 22. dalil az in mohkamtar ke 32 sal daran khon in melato to shishe mikonan va tajavoz kardano be zendan andakhtano be khonehay mardom hamle kardano va be rishe melat khandidan hala dozdehay miladeshono ham ezafe kon

  پاسخحذف
 23. صد تا مدرک واقعی هم ببرید به نتیجه نمی رسه چون رویه کار معلومه چه شما سلطنت طلب ها خوشتون بیاد چه نیاد فقط رضا پهلوی میخواسته خودش رو مطرح کنه. یه روز بهتون میخندیم چه دلخوشی هایی دارید به نوه رضا قلدر

  پاسخحذف
 24. اقایان ناسناس که اینقدر از خانواده پهلوی بد میگید حداقل اونا ایرانی الااصل بودن عوض اینکه خودتونو جر بدین یه سرچ بکنید خدمات رضا شاه/محمدرضا شاه . شهربانو فرح پهلوی البته من ایرانی هستم و حق دفاع از هم وطنانم را دارم حالا شما هم از تازیان حمایت کنید درد ما بی خردی است نه چیز دیکر جرس همان کیهان است منتها مدل خارجکیش و ناشناس 21 سبتامبر من هم از این میخندم که ناموس تو را به اکثر کشور های دنیا صادر میکنن و تو خوشحالی و حمایت از ملا چقدر داشتن یه دونه جو غیرت خوبه البته خدایش ساندیس بهتره /اریو از بوشهر

  پاسخحذف