جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ مهر ۳۰, یکشنبه

اینجا ایران است; مسئولان فقط میگویند: اجرشان با خدا ... !


اینجا ایران است ...
26 نفر در اردوی اجباری میمیرند; آب از آب تکان نمیخورد; کسی استعفا نمیدهد; مسئولان هم فقط میگویند: اجرشان با خدا ... !

سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در واکنش به کشته شدن 26 دانش آموز در اردوی اجباری راهیان نور که 10 نمره از درس آمادگی دفاعی را شامل میشود گفت: شکی نیست روح ملکوتی این زائران شهدا که برای کسب معرفت از محضر شهیدان بزرگوار به سوی سرزمین‌های مقدس هجرت نمودند، امروز در بهشت شهیدان است و به مصداق این آیه، اجر این مهاجران با خدای متعال است ... !

۲۰ نظر:

 1. بر پدر مسببین خون اشام لعنت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. باز الاف های بیچاره بالاترین بخوانید ناله ترین عرعر الاغان سر می دهند. براستی چرا خران بالاترین اینقدر به سپاه گیر می دند مگر امثال این ابله ها تا همین دیروز در دانشگا ها از امتیازات همین سپاه و بسیج بهره نیردند . حالا تصادفی بعلت بی احتیاطی راننده شده باید حتما به مسئولان گیرداد مگر خون اینها از خون بقیه رنگین تر است. چرا شما له و لوردهای اینقدر کوته بین و بیچاره و وامانده هستید چرا در دوره مسولیت ممل تمدن و عالی جناب سرخ پوش خفقان گرفته بودید.
   خاک بر سرتان بنظرم باید این جور سفرها بیشتر شود تا از عطر معنوی شهادت بهره برند. نه اینکه مثل کاربران بالاترین خواهران وزنانشان در دول غرب فاحشگی و حمالی و خود فروشی و سوسیال بگیری پیشه کنند.

   حذف
  2. تو یکی حرومزاده کثافت خفه شو. بی شرف، ملت ایران تا کی باید از افکار آشغال بی ناموس هایی مثل تو ضربه بخوره. روزی برسه که گوشتتون تو دهن این ملت تیکه تیکه بشه. کثافتا خبر ندارین که چه نفرتی تو دل این مردم پیدا شده که به روزش نتیجه تمام اینا رو میبینید

   حذف
 2. همتون برید به جهنم آشغالهای نفهم بی شعور که اینچنین با جان نوجوانهای عزیز ما بازی می کنید لعنت خدا بر شما که اینقدر خدا نشناس هستید.

  پاسخحذف
 3. فرزند خودت هم بود این حرف رو میزدی!
  به قول گلشیفته شما شهری از ریا زیر پوست دارید.


  سخنی با مردم:
  مردم ایران عزیزم.
  تا به کی میخواهیم خرافه پرست باشیم و خود را بازیچه کسانی قرار دهیم که فقط از دور آدمند....

  پاسخحذف
 4. delam mikhad ye rozi adam be inha Ean bedeh kase kase bokhorand be jay in goh khordanashon.

  پاسخحذف
 5. کس ننت که پرورشت داد...

  پاسخحذف
 6. این مردک متولد عراق است و با مأموریت خاص به ایران آمده. سایر همپالگی های متولد عراق ایشان که خود را در رأس امور کشور ایران جا کرده اند: برادران لاریجانی که رئیس دو قوۀ قضائیه و مقننه هستند، صالحی وزیر خارجه و بسیاری دیگر. علیرغم خونهای پاک جوانان وطن طی دفاع مقدس، عراقی ها با این ترفند برندۀ نهائی جنگ 8 ساله شدند.

  پاسخحذف
 7. ai to kos nanesh pofise goromsag

  پاسخحذف
 8. کس دختر جندش گوارای وجودمون باد عزیزان.

  پاسخحذف
 9. دوهفته پیش به ما اعلام شد که فرزندتان باید هفته آینده جهت تکمیل آموزش دفاعی باید با اردو عازم مناطق جنگی جنوب شود وگرنه نمره آن درسو نمیدهیم مادرش با عصبانیت به مدرسه می رود که با این اقدام مخالفت کند مواجه می شود با تعداد دیگری از خانواده دانش آموزان که مخالف بودند اما خانم مدیر مدرسه با خشونت رفتار کرده بود وگفته بود باید بروند وگرنه نمره نمی دهیم و میگفته باید بروند وببینند چه اتفاقی افتاده ایشان سوال می کند که سلامتی بچه ها ودرسشان که باید از دوشنبه تا آخر هفته تعطیل شودبرایتان مهم نیست وایشان پاسخ سربالایی داده بود که اگر اتفاقی هم بیفته قسمتشانه اما من گفتم حتی اگر اخراجم هم بشه با اونا (راهیان جهنمی ) نمیره. درود به روح پاک نوجوانهای وطن

  پاسخحذف
 10. نقدی عضو رسمس حزب بعث عراق بوده اوایل برخی از سرداران متوجه شدند اما همه آنها سربه نیست شدند

  پاسخحذف
 11. قیافه این کثافت روز بعد از عاشورا که منجر به سیرک افتضاح 9 دی شد یادم نمیره.
  خدا عمری بده محاکمه این جنایتکارها را ببینم البته میترسم اینها همانند قزافیها با چاقو در ماتحتشان به درک واصل بشن.

  پاسخحذف
 12. «چرا آقای خامنه ای و مدیران منصوب ایشان با استعفاء از مسئولیت اموری که "قادر" به انجام آنها نیستید، به خودزنی پایان نمی دهند؟!»

  پاسخحذف
 13. Mardom Bidar shid...ta key mikhayn messleh goosfand bezarin in asavar bashan...

  پاسخحذف
 14. مادر تک تکتونو گائیدم از روزی که اومدید جز کشتار بدبختی و شکنجه هیچ چیز دیگه با خودتون نیاوردید حالا هم که باید جام زهروسربکشید .

  پاسخحذف
 15. شهادت چه ربطی داره نکنه باید از صدام که همه جوانان مارو شهید کرد تشکر کنیم؟!بی کفایتی و قوانین احمقانه شما سردار باعث شهادت انها شد شما از صدام هم پست ترید شما قاتل هموطن ها تون هستید. شهیدان ما اجرشان با خداست اما خونشان گردن شماست باید تقاص خون شهدا رو بدهید. خدا لعنتتان کند.

  پاسخحذف
 16. کیر تو کس خواهر و مادر اول و اخر نظام مقدس جمهوری اسلامی.یکی از یکی مادر جنده تر.کسکش تر پفیوزتر.باید خاک این مملکت به گه بره شاید یه تکونی بخوریم

  پاسخحذف
 17. حاجی بابایی مردک دوزنه هوسباز بی خانواده شده وزیر.

  پاسخحذف
 18. كسكش تر از اين رژيم نيمده بود تو ايران

  پاسخحذف