جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ اردیبهشت ۳۱, یکشنبه

باز هم یک ایرانی، دختر شایسته کانادا شد ...

باز هم یک ایرانی، دختر شایسته کانادا شد
سحر بی‌نیاز دختر ایرانی تبار شب گذشته در رقابت با دختران زیبای کانادا به عنوان ملکه زیبایی معرفی شد. 

سحر ۲۶ ساله در هند متولد شد و به همراه خانواده خود چند سال در ایران زندگی کرد سپس به کانادا مهاجرت کرد. او که در ونکوور به عنوان مدل تبلیغاتی فعالیت می‌کند با ۶۱ دختر دیگر رقابت کرد.
این برای دومین بار است که یک دختر ایرانی در کانادا به عنوان ملکه زیبایی می‌رسد.
نازنین جم همسر وزیر دفاع کانادا که یک کرد ایرانی است پیش از این نیز به این مقام دست یافته بود.
سحر بی‌نیاز قرار است در دسامبر آینده کانادا را در مسابقات جهانی نمایندگی کند.
او اکنون در دانشگاه بریتیش کلمبیا تحصیل می‌کند و علاوه بر فعالیت در بازار تبلیغات به عنوان هنرپیشه در سریال‌های تلویزیونی نیز ظاهر می‌شود.
آنچه رقابت‌های امسال انتخاب ملکه زیبایی را متفاوت جلوه داده است شرکت یک پسر دختر شده‌ای است که در پی شکست در ورود به مرحله پایانی به شدت گریه کرد.
جینا تالاکووا توانست بین ۱۲ رقابت کننده تا مرحله حساس مسابقه انتخاب ملکه زیبایی پیش رود اما از رسیدن به دور بعدی بازماند. او اولین دو جنسیتی است که در چنین رقابت‌هایی شرکت می‌کند.
جینّا تالاکووا ۲۳ سال پیش پسر به دنیا آمد. چهار پنج ساله بود که خانواده‌اش دریافتند که پسرشان، وضع متفاوتى دارد. با مشورت پزشکان به مدت ۱۰ الى ۱۲ سال تحت درمان هورمونى قرارش دادند. در ۱۹ سالگى عمل جراحى تغییر جنسیت بر او انجام شد. اما ۲ سال گذشت تا توانست در ۲۱ سالگى شناسنامه اى با عنوان «خانم» بگیرد.
این مسابقات در شهر تورنتوى کانادا برگزار شد. چنین مسابقه اى همه ساله در سطح کانادا غالباً بیش از ۱۰۰ میلیون تماشاگر داشته که در امریکا و کانادا جزئیات آن را از طریق تلویزیون‌ها دنبال مى کنند.
در رقابت‌های امسال همچنین ۴ دختر عرب نیز شرکت داشتند که از بین آن‌ها مجد السعودی که یک اردنی تبار است توانست به عنوان دوم دست یابد.

۵ نظر:

 1. she has plastic surgery all over her face!!!!!

  پاسخحذف
 2. به وضوح مشخص است.یکی از مهمترین ملاک های زیبایی فاصله مشخص بین اجزای صورت است که که درصورت ایشان فاصله ها کم یا زیاد است.ولی همین که اسمی از ایران زنده کرده خودش ارزش داره.

  پاسخحذف
 3. And Ur F**** Ignorant!!! Uneducated fake people , u people, never ever appreciate anything AH AH UGH

  پاسخحذف
 4. Beautiful images. Congratulations to lady Sahar and her family
  http://www.funnyhiddencameras.com

  پاسخحذف
 5. she had several surgeries all over her face. We have much prettier Iranian girls without no surgery in their faces and they are more beautiful than her!! beleive me. But we are proud of her!

  پاسخحذف