جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آبان ۲۱, شنبه

(خبر تایید نشده) حمایت پارازیت از کودکان مدرسه درودزن


"حمایت پـــارازیـت از کودکان حادثه دیده مدرسه شهید رحیمی"

چندی پیش در پی انتشار آهنگ جدید یاس خبری مبنی بر حمایت یک جراح لاستیک ایرانی از کودکان سوخته در حادثه آتش سوزی مدرسه شهید رحیمی درودزن به گوشمان رسیده که از خوشحالی اشک در چشمان هر ایرانی حلقه زد، اما در کمال ناباوری این خبر تکذیب شد. تا اینکه روز گذشته مدیر روابط عمومی برنامه پارازیت در مصاحبه با 'زبی ژینسکى' خبرنگار آمریکائی روزنامه ی مک کولد اعلام کرده که برنامه پارازیت در حمایت از این کودکان ایرانی تمام هزینه های عمل جراحی این کودکان را اهداء خواهد کرد و در این راستا هماهنگی هایی با آکادمی جراحان پلاستیک آمریکا صورت گرفته است که قرار است به زودی این عمل جراحی به رهبری تیم جراحی آلفرد هویوس جراح پلاستیک معروف کلمبیایی انجام پذیرد. مذاکرات این موضوع حتی برنامه را یک هفته به تعویق انداخته و قرار است آقای آلفرد هویوس میهمان این هفته پارازیت باشد. میخواهیم به خاطر این اقدام بی نظیر بشر دوستانه این هفته خود برنامه پارازیت را به عنوان شخصیت خوب هفته انتخاب کنیم. فقط یاس یا کامبیز حسینی ایرانی نیستند، همه ما در قبال این کودکان هموطن مسئولیم و اگر این خبر دفن شود ممکن است در خروج برای سفر به آمریکا نیز دچار مشکل شوند. لطفا این خبر را لایک و شیر کنید.این کمترین کاری است که می توانیم برای آنها انجام دهیم.

*تقدیم به کودکان مدرسه شهید رحیمی روستای درودزن درودزن*

۳ نظر:

 1. حمید 1000-در ایران این همه فوق تخصص جراحی ترمیمی و پلاستیک داریم و این همه بیمارستان فوق تخصصی در این شرایط برای جامعه پزشکی ایران ننگ و زشت است تا این بچه های معصوم و مظلوم و بی بضاعت برای بهبود چهره سوخته خود به آمریکاه بروند...خیلی جای تاسف دارد

  پاسخحذف
 2. اخه اینجا چیش درسته که حالا بخوان به بجه های یه مدرسه که سوختن کمک کنن

  پاسخحذف
 3. dar Australia saqzmani hast be nam Children first ke jarahi haye ra ke marboot be koodakan hast ra majani anjam midahad. lotfan begooeed che goone mishavad ba shoma dar iin bare tamas gereft ta agar komaki mitavanam anjam daham.

  man site shoma ra check khaham kard

  پاسخحذف