جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰ آبان ۱۴, شنبه

حکم !


میگویند محمد نصرتی و شیث رضایی به خاظر شوخی انگشتی که کردند به یک سال محرومیت و جریمه نقدی محکوم شده اند!
خوب دست کمیته انظیاطی و فدراسون و سازمان لیگ درد نکند که اینچنین قاطعانه و در کمترین زمان ممکن این حکم را صادر کرده اند که مبادا عفت عمومی که خدشه دار شده بود بیش از این خدشه دار بماند و با این حکم داهیانه ترمیم یابد!
اما سوال اینجاست که حکم آنان که تا دست خویش تا آرنج در ماتحت ملت کرده اند و هزاران میلیارد تومان سرمایه آنان را به یغما برده اند را چه کسی میخواهد صادر کن؟
چه کسی میخواهد عاملان و آمران تجاوز کهریزک و رجایی شهر و دیگر زندان ها را محاکمه کند؟ به راستی چه کسی میخواهد جوابگوی 700 میلیارد دلار درامد های نفتی دولت باشد که به کجا رفت و کجا هزینه شد؟سه هزار میلیارد اختلاس چه شد؟هزار میلیارد اختلاس صندوق بازنشستگی چه شد؟ده هزار میلیارد شرکت سایپا چه شد؟
واقعا یک شوخی دوستانه اینقدر مهم بود یا شلیک مستقیم به سهراب اعرابی و ندا و محمد مختاری و کشتن دستگیر شدگان در کهریزک؟
واقعا این موضوع اینقدر مهم بود که تبدیل بشود به تیتر اول روزنامه های اروپایی؟ اگر دو دوست کمی در شوخی زیاده روی کرده و جلو دوربین با هم شوخی کردند شما که 32 سال است ذوالنعوظ به فرج مردم کرده اید و به روی مبارک نیز نمی اورید!
درست است قاطبه این مردم بیشعور و راحت طلب و نان به نرخ روز خور است اما فرهیختگان و نخبگان که کور نیستند! جنایات شما در حافظه آنان ثبت و ضبط شده است و دیر یا زود برای تک تک جنایات و خیانت هایی که کرده اید باید در پیشگاه مردم جوابگو باشید.
البته اگر به سرنوشت قذافی دچار نشوید!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر